افزونه زمینه های دلخواه Advanced Custom Fields Pro

افزونه Advanced Custom Fields قادر است برای همیشه دید شما را به زمینه های دلخواه وردپرس عوض کرده و نحوه ی استفاده شما از این امکان ارزشمند را دستخوش تغییر کند.

موارد استفاده از افزونه Advanced Custom Fields

افزونه Advanced Custom Fields برای دریافت اطلاعات مورد نیاز شما، رابط کاربری ایجاد میکند و علاوه بر این، استفاده های بعدی از زمینه های دلخواه را نیز در سایت برای شما آسان میکند. حتما تا امروز در صفحه ویرایش نوشته در وردپرس با باکس ها و تنظیمات مختلف مواجه شده اید. مثلا تنظیمات افزونه سئوی خود را در نظر بگیرید. استفاده از این تنظیمات به علت دارا بودن فرم گرافیکی بسیار آسان است. اینطور نیست؟ کافی است اطلاعات درخواستی را در آنها وارد کنید. پس از ذخیره ی نوشته، اطلاعاتی هم که در این بخش های وارد کرده اید، بدون دردسر در دیتابیس ذخیره میشوند. بعدا هم هر زمان خواستید میتوانید نوشته را ویرایش کرده و اطلاعات مربوطه را از طریق همان رابط کاربری قابل درک و ساده، ویرایش کنید. افزونه Advanced Custom Fields دقیقا همین حالت را برای استفاده از زمینه های دلخواه در اختیار شما قرار میدهد.

با استفاده از افزونه Advanced Custom Fields شما میتوانید همواره از اینکه کاربر شما اطلاعات مورد نیاز را در بخش های مورد نظر وارد کرده و همچنین از صحت اطلاعات ورودی، اطمینان حاصل کنید. میتوانید کنترل کنید که این اطلاعات دقیقا در چه بخش هایی از کاربر درخواست شوند و شرط های دلخواه خود را بر روی آنها به کار بگیرید و در پایان هم با استفاده از API قدرتمند این افزونه، اطلاعات مربوط به زمینه های دلخواه را در بخش های مختلف سایت به کار بگیرید.

به طور خلاصه افزونه Advanced Custom Fields استفاده از زمینه های دلخواه را آنقدر آسان میکند که اولا از این به بعد ممکن است برای هر کاری اول از همه به سراغ زمینه های دلخواه بروید و دوما پس از استفاده از این افزونه، احتمالا دیگر هیچ وقت به روش قبلی استفاده از زمینه های دلخواه بازنخواهید گشت!

این افزونه دارای بیش از ۲۵ نوع فید مختلف مانند لیست باکس، متن، ایمیل , عدد، دکمه های رادیویی، انتخاب نوشته و برگه، انتخاب دسته و تاکسونومی، گوگل مپ و انتخاب رنگ و … است.

در نسخه Pro این افزونه ، چهار فیلد بسیار پرطرفدار که قبلا جداگانه فروخته می شدند یکجا آورده شده اند که عبارتند از گالری، تکرار کننده (Repeater)، صفحه تنظیمات و محتوای انعطاف پذیر (Flexible Content) که در ادامه به آنها خواهیم پرداخت.

کار با این افزونه فوق راحت است. به سادگی فیلدهای دلخواه خود را می سازید، نوع آنرا انتخاب می کنید و مکان نمایش آنرا تعیین می کنید و در نهایت در قالب خود فراخوانی می کنید.

مکان نمایش: می توانید مکان نمایش زمینه ها را نیز دلخواه سازی کنید. برای مثال مجموعه ای از فیلدها را در دسته “کتاب ها” نمایش دهید و مجموعه ی دیگری از فیلدها را بسازید و در دسته “همایش ها” نمایش بدهد. یا حتی بیشتر از این می توانید تعیین کنید مجموعه ای از زمینه های دلخواه را برای “کاربرانی” که “سطح دسترسی ادمین” دارند و در حال نوشتن در دسته “کتاب ها” هستند نمایش دهد! بی نهایت جای کار دارید !

فراخوانی در قالب: به کمک یک کد ساده PHP یعنی (the_field) می توانید مقادیر ذخیره شده در زمینه های دلخواه را در قالب نمایش دهید.

 

رایگان – خرید

تماس با ما

واتساپ :

9216471220

تلگرام :

9216471220

1642