افزونه مدال فروش ویژه ووکامرس improved sale badges

افزونه نشان فروش ویژه – improved sale badges for woocommerce

افزونه مدال فروش ویژه ووکامرس – پلاگین درج نشان فروش ویژه

معرفی نشان فروش ویژه برای ووکامرس ۳

نشان فروش ویژه برای ووکامرس افزونه ای است که نشان‌های پیش فرض ووکامرس را با نشان‌های جذابی جایگزین می‌کند که کاربران شما را شگفت زده خواهد کرد و توجه آنان به محصولات حراجی شما را افزایش خواهد داد.

به کمک این افزونه می‌توانید برای مناسب‌‌های مختلف نشان‌هایی را از پیش طراحی کرده و در هر مناسبت از نشان فروش ویژه منحصر به فردی استفاده کنید.

این افزونه به خوبی با ووکامرس سازگار است. تنظیمات این افزونه را از مسیر ووکامرس ß پیکره‌بندی ß نشان فروش ویژه از داشبورد وردپرس خود می‌توانید پیدا کنید.

بعد از یک تنظیمات سریع فروشگاه شما به طور خودکار نشان‌های فروش جدید شما را با میزان تخفیف و مدت زمان تخفیف در طرح‌های مختلف نمایش می‌دهد. تخفیف را با درصد و یا پول ذخیره شده، همراه با رنگ‌ها و موقعیت سفارشی نشان می دهد. می‌توانید شماره زمانی برای زمان اتمام این تخفیف نیز بر روی نشان درج کنید.

همچنین می‌توانید برای هر محصول نشانی متفاوت از سایر محصولات درج نمایید. حتی می‌توانید بر روی سه نشان مختلف متن مورد نظر خود برای حراج را بنویسید.

 

مشابه سایت‌های معروف، تخفیف را بر حسب درصد و پول ذخیره شده نشان دهید.

این یک بروز سانی مهم برای فروشگاه شما است. از نشان هایی استفاده کنید که رقبای شما استفاده می کنند. تخفیف محصولات خود را بر حسب درصد و یا مقدار صرفه جویی شده توسط خریدار نشان دهید و به کمک یک تامیر برای هر محصول، به کاربر خود اطلاع دهید چه زمان تا پایان حراجی هر محصول زمان باقی مانده است.

شما می‌توانید با فعال کردن گزینه “جایگزین‌های محصول تکی” برای هر محصول مدال مجزایی درج کنید.

درج مدال برای محصولات محصول تکی با نشان فروش ویژه

نشانی مجزا برای هر محصول درج کنید. نشان‌هایی با رنگ و یا ظاهری کاملا متفاوت برای هر محصول در هر سطح درج کنید. به کمک این افزونه می توانید برای هر دسته محصول، نشانی فروش ویژه متفاوتی درج کنید که این وب سایت شما را بسیار جذاب خواهد کرد دسته های مختلف را برای مشتریان شما برجسته خواهد کرد.

همچنین شما می‌توانید با انتخاب سه استایل متفاوت برای نمایش نشان‌های اختصاصی برای یک محصول، نشان مورد نظر خود را طراحی و به هر محصولی که مایل بودید اختصاص دهید.

 

۱۵۰۰۰ تومان – خرید

تماس با ما

واتساپ :

9216471220

تلگرام :

9216471220

8050